Super Connectorzy w Polsce

Patrycja Mordon

Patrycja Mordon

Twórcze Spotkania Biznesowe

Dyrektor Zarządzający Twórczych Spotkań Biznesowych (TSB) – największej w Irlandii sieci networkingowej, skupiającej prawie pół tysiąca polskich przedsiębiorców z różnych dziedzin, działających na terenie kraju i za granicą. Oprócz zarządzania główną siedzibą w Dublinie, otwiera nowe oddziały TSB na terenie Irlandii, w tym w Navan oraz w Cork. Wspiera rozwój polskich biznesów i budowanie sieci kontaktów między rodzimymi przedsiębiorcami w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W ramach Twórczych Spotkań Biznesowych gościła ponad pół tysiąca uczestników, prowadząc do tej pory siedemnaście spotkań i oddając głos trzydziestu prelegentom, specjalizującym się w różnych aspektach zarządzania oraz rozwoju wewnętrznego. W ramach TSB, w planach na ten rok ma co najmniej trzynaście spotkań, które każdorazowo przyciągają rzesze nowych członków.

Patrycja Mordon, z siecią profesjonalistów skupionych wokół ośrodków w Dublinie, Londynie i Manchesterze, w 2019 roku osiem razy zatrzyma się w wybranych miastach Polski, by poprowadzić networkingowe spotkania dla osób zainteresowanych rozwojem zarówno własnego biznesu, jak i swoim własnym. Eventy te będą częścią większego projektu, cyklu szkoleń online, dającego jego uczestnikom możliwość indywidualnego omówienia i empirycznego przetestowania nabytej wiedzy i umiejętności.

W ramach prestiżowej gali IRARA w Dublinie (International Runway Achievers and Recognition Awards) nominowana w aż 3 kategoriach: jako „Gospodarz roku”, „Najbardziej inspirująca kobieta roku” oraz „Najlepsza firma networkingowa”. Ostatnia nominacja przyznana została dla zarządzanych przez nią „Twórczych Spotkań Biznesowych” jako docenienie wkładu całego zespołu zaangażowanego w przygotowanie comiesięcznych eventów.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wejściu do kręgu osób decyzyjnych i otrzymaniu bardziej zyskownych zleceń, ale nie masz czasu na udział we wszystkich spotkaniach networkingowych, warto abyś poszukał w najbliższym otoczeniu Super Connectora.

Zainwestuj we współpracę z Super Connectorem

Być może już po pierwszym spotkaniu otworzą się dla Ciebie możliwość biznesowe, do których wcześniej nie miałeś dostępu.