Super Connectorzy w Polsce

Wojciech Kołodziejczak

Wojciech Kołodziejczak

Międzynarodowy ekspert od networkingu i komunikacji międzykulturowej. Pomaga firmom wchodzić na rynek brytyjski oraz rozwijać biznes poprzez precyzyjny networking.

Misją Wojciecha Kołodziejczaka jest budowanie zdrowych relacji biznesowych poprzez NETWORKING. Przez ostatnie 10 lat rozwijał swoją karierę w sprzedaży i marketingu na rynku prawniczym w UK.

Zorganizował ponad 300 konferencji i spotkań biznesowych w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnioch 4 lata co umocniło go jako lidera międzykulturowego NETWORKINGU.

Jest doradcą, mówcą i trenerem dla firm i organizacji z UK i zagranicy, takich jak Federation of Small Businesses, BBC, Royal Bank of Scotland, London Metropolitan University, kancelarie prawne i wiele innych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wejściu do kręgu osób decyzyjnych i otrzymaniu bardziej zyskownych zleceń, ale nie masz czasu na udział we wszystkich spotkaniach networkingowych, warto abyś poszukał w najbliższym otoczeniu Super Connectora.

Zainwestuj we współpracę z Super Connectorem

Być może już po pierwszym spotkaniu otworzą się dla Ciebie możliwość biznesowe, do których wcześniej nie miałeś dostępu.