Super Connectorzy w Polsce

Damian Przybyło

Damian Przybyło

Prezes WFS Polska Sp z o.o.

Właściciel jednej z największych organizacji networkingowych w Polsce WFS - Współpraca Fundamentem Sukcesu.

WWFS to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw, budując sieć realnych kontaktów biznesowych. Funkcjonuje w 12 miastach (Wrocław, Łódź, Katowice, Toruń, Częstochowa, Radomsko, Lubin, Opole, Zielona Góra, Warszawa, Kraków, Bełchatów), tworząc 16 klubów biznesowych, zrzeszając ponad 1000 przedsiębiorców miesięcznie i łącząc ze sobą blisko 350 partnerów biznesowych w całej Polsce

Poza śniadaniami biznesowymi WFS Polska organizuje co półtora miesiąca eventy WFS Prestige - są to wieczorne spotkania w całej Polsce we frekwencji od 100-500 przedsiębiorców. Jako WFS Polska dajemy też liczne narzędzia i zniżki u naszych partnerów strategicznych: Cirkle K, Mbank, Vantis Holding, Gentleman's Rally i wiele innych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wejściu do kręgu osób decyzyjnych i otrzymaniu bardziej zyskownych zleceń, ale nie masz czasu na udział we wszystkich spotkaniach networkingowych, warto abyś poszukał w najbliższym otoczeniu Super Connectora.

Zainwestuj we współpracę z Super Connectorem

Być może już po pierwszym spotkaniu otworzą się dla Ciebie możliwość biznesowe, do których wcześniej nie miałeś dostępu.