Super Connectorzy w Polsce

Sławomir Stańczuk

Sławomir Stańczuk

Polish Business Club

Od 2013 roku Prezes Zarządu Polish Business Club, organizacji funkcjonującej w 10 krajach na świecie, łączącej ludzi i biznesy. Jest pomysłodawcą i Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców Young Business Club. Wspiera inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w całej Polsce. Jako fundator Fundacji Polska Marka promuje rodzime produkty dobrej jakości, tym samym zwiększając ich rozpoznawalność oraz sprzedaż w kraju i na świecie.  Łącząc doświadczenia informatyczne i networkingowe uruchomił portal CluB2B.pl tworząc społeczność ludzi biznesu. Jego pasją jest realizacja projektów, które w dużej mierze wypełniają jego życie. Prywatnie jest pełnym optymizmu i odwagi dumnym mężem i ojcem dobrze rokującego biznesmana. :)

Autor i mówca:

  • 12 Kroków do sukcesu, prelegent na ogólnopolskim cyklu konferencji dla biznesu,
  • Invest In China, panelista w międzynarodowym gronie ekspertów,
  • Autor artykułów dla magazynów Law Business Quality i Business Influencer,
  • Gość programów telewizyjnych Pytanie na śniadanie i Merytorycznie o biznesie.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wejściu do kręgu osób decyzyjnych i otrzymaniu bardziej zyskownych zleceń, ale nie masz czasu na udział we wszystkich spotkaniach networkingowych, warto abyś poszukał w najbliższym otoczeniu Super Connectora.

Zainwestuj we współpracę z Super Connectorem

Być może już po pierwszym spotkaniu otworzą się dla Ciebie możliwość biznesowe, do których wcześniej nie miałeś dostępu.