Jak działa Super Connector

Super Connectorzy znają wartość skutecznych i efektywnych rozwiązań, dlatego pracują z przedsiębiorcami według reguły 4S.

 
Strategia

Strategia

Współpraca zaczyna się od opracowania „strategii” działania w oparciu o dostępną sieć kontaktów. Polega na podejściu do networkingu nie na zasadzie wielu przypadkowych sytuacji, z których może kiedyś coś wyjdzie, lecz jak do kanału sprzedaży, w którym określane i mierzone parametry poddawane są ewaluacji.

 
Skondensowanie

Skondensowanie

Druga reguła to „skondensowanie” zadań i miejsc do działania. Osoby przychodzące do Super Connectora po poradę nie chcą już poświęcać swojego cennego czasu na udział w śniadaniach czy konferencjach, z których nic później nie wynika. Chcą otrzymać konkret: Gdzie mają być? Po co? Kogo mogą tam poznać? Co przybliży ich do realizacji celu?

 
Skuteczność

Skuteczność

Trzecią regułą jest „skuteczność” w działaniu i pilotowaniu tematów do końca. Wiele transakcji biznesowych nie dochodzi do skutku, ponieważ osobie pilotującej brakuje determinacji oraz umiejętności egzekwowania zobowiązań i terminów, na które strony wspólnie się umówiły. Super Connector przejmuje rolę osoby pilotującej w kontaktach między wykonawcą a zamawiającym, tak, aby każda ze stron była maksymalnie zadowolona ze współpracy między sobą, jak i z jego usług.

 
Sprzedaż

Sprzedaż

Ostatnią, najważniejszą regułą, jest „sprzedaż”. Dlaczego? Ponieważ jest główną miarą naszej skuteczności. Bez sprzedaży trudno mówić o długoterminowej współpracy, która opłaca się każdej ze stron. Super Connector wie jedno – jeśli ludzie, którymi się otacza zarabiają pieniądze, to i on będzie je zarabiał. Tym bardziej, jeśli przyczynia się do tego swoją pracą, kontaktami i zaangażowaniem w oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek.

 

Powyższe reguły są przepisem na sukces Super Connectorów. Teraz i Ty również masz do nich dostęp. Jeśli z jakiegoś powodu nie postrzegałeś działalności Super Connectorów w ten sposób, to mamy nadzieję, że od dziś to się zmieni.

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś w Twoim otoczeniu działa jak Super Connector i powinien znaleźć się w gronie Super Connector Club, zgłoś swoją kandydaturę!