Blog od networkera do Super Connector

Twój łącznik w świecie biznesu

Powiedzmy to wprost - w biznesie nie chodzi tylko o to, jak dużo wiesz, ale zawsze ma znaczenie, kogo znasz. Umiejętność pozyskiwania nowych kontaktów, proszenia o przedstawienie Cię właściwym osobom i podtrzymywania relacji, to jedno z najpotężniejszych narzędzi, jakimi dysponuje przedsiębiorca.

Skończ z networkingiem! Zacznij działać!

Z pewnością bywasz na spotkaniach networkingowych czy biznesowych śniadaniach, a Twój portfel pełen jest wizytówek różnych osób - ale bez żadnych rezultatów. Jeżeli nie przestaniesz myśleć o networkingu jako gromadzeniu stosów wizytówek i automatycznymi zaproszeniami na LinkedIn, nic się nie zmieni. Dlatego skończ z networkingiem - przynajmniej tym złym.

Kim jest SUPER CONNECTOR i co zyskasz współpracując z nim?

Sztuka networkingu i sposoby nawiązywania kontaktów zmieniają się za każdym razem kiedy powstają nowe sposoby komunikacji.

Jej sekret? Jak stać się super connectorem?

Globalnie, Judy Robinett jest znana jako "super connector", codziennie dokonując skutecznych rekomendacji, aby poznać ze sobą jednego lidera z drugim. Judy odkryła przed laty, jak rozwijać strategiczne sieci kontaktów, które przyspieszają rozwój biznesu i zwiększają rentowność. Jej sekret? Stań się super connectorem!